Son Korsan

Opis gry keyboard_arrow_down
Son korson mmo
5,00 / 5

Son Korsan to pirackie MMO z izometryczną grafiką retro i akcją w czasie rzeczywistym.


Warstwa Fabularna

Gracze Son Korsan stają się piratami z krwi i kości. Mogą plądrować, łupić i grabić w imię własnej chciwości. Każdy z graczy zaczyna jako kapitan spruchniałej łajby, by ostatecznie stać się władcą oceanów.

Rozgrywka

Zabawa w Son Korsan ma bardzo wiele do zaoferowania graczom, którzy nie wymagają wybujałych wrażeń wizualnych. Rozgrywka została ujęta w widoku izometrycznym. W czasie rzeczywistym zarządzamy własnym okrętem, który może swobodnie poruszać się po rozmaitych regionach. Na początku gry zaczynamy praktycznie z niczym, jednak wraz z postępami w rozgrywce zyskujemy dostęp do coraz lepszych okrętów, które można jeszcze dodatkowo ulepszać.

Gracze mają możliwość interakcji z pozostałymi użytkownikami z całego świata. Możliwe jest grupowanie się w gildie, wybieranie się na wspólne wyprawy z przyjaciółmi, branie udział w aktywnościach PvP i PvE. Esencją są walki na otwartych wodach z innymi piratami, a także podbijanie poszczególnych wysp.

Technikalia

Son Korsan przedstawia dwuwymiarową grafikę retro i nieskomplikowaną rozgrywkę, początkowo dostosowaną jedynie do przęglądarek internetowych.

Gra polecana nawet dla młodszych fanów pirackiego życia.

Zobacz także

0 komentarzy