Soulfire

Opis gry keyboard_arrow_down
Soulfire mmorpg
2,50 / 5

Soulfire to taktyczne Battle Royale, w którym kilkudziesięciu zawodników walczy o przetrwanie w side-scrollowej perspektywie.


Warstwa Fabularna

Walka, która jest głównym zajęciem graczy Soulfire, ma głębsze znaczenie. Każda krwawa potyczka w rzeczywistości jest próbą, która ma wyłonić najpotężniejszą duszę. Polegli wojownicy są traktowani jako niezbędne ofiary, które musiały być złożone, by wybrany duch zyskał swą prawdziwą siłę. Wybraniec będzie pełnił służbę przy starożytnym ołtarzu, gdzie będzie dbał o podtrzymanie tytułowego "ognia duszy"...

Rozgrywka

Zabawa w Soulfire polega na arenowych bitwach toczonych w rozległych, podzielonych na segmenty podziemiach. 20 drużyn, w których znajduje się po trzech graczy, rywalizuje o tytuł najlepszego z najlepszych. Ostatcznie zwycięzca może być tylko jeden.

W trakcie bitew zawodnicy mogą zbierać wyposażenie, w tym broń i rozmaite zbroje, które mogą znaleźć lub zdobyć od pokonanych przeciwników - zarówno graczy, jak i tych kontrolowanych przez S.I. Mapy pełne są interaktywnych obiektów, które można wykorzystać na swoją korzyść. Przykładowo gracze mogą wskakiwać do beczek, by się w nich ukryć i wyskoczyć znienacka na nieświadomych wrogów. Pośród przedmiotów użytkowych znalazło się naprawdę sporo rozmaitych magicznych eliksirów i gadżetów.

Umiejętności bojowe postaci są uzaleznione od używanej przez nią broni. Każdy może korzystać z dwóch rodzajów broni białej, a także z tarcz, kusz, pułapek i całego wachlarza narzędzi mordu.

Technikalia

Soulfire pozwala na wspólną grę do 60 graczy jednocześnie.

Zobacz także

0 komentarzy