Stellacept Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Stellacept online mmorpg
0,00 / 5

Stellacept Online to mobilne MMORPG oferujące bardzo dużo swobody i możliwości interakcji w klimacie sci-fi.


Warstwa Fabularna

Fabuła Stellacept Online zabiera graczy do dziwnego świata, w którym można znaleźć miksturę elementów fantasy oraz sci-fi. Uczestnicy zabawy wcielają się w żołdaków walczących o uratowanie tej barwnej krainy przed śmiertelnym niebezpieczeństwem ze strony przerażającej mocy - Terazed. Jak głosi legenda, ta mroczna siła wędruje przez kosmos, pożerając kolejne światy. Ludziom udało się przed nią uciec na skraj galaktyki, jednak teraz zagrożenie powróciło.

Tradycyjnie, szczegóły historii są odkrywane przed użytkownikami w trakcie wykonywania kolejnym misji fabularnych.

Rozgrywka

Akcja gry toczy się w czasie rzeczywistym. Gracze mogą swobodnie wędrowac po świecie, obserwując swoich bohaterów w widoku zza pleców postaci. Klasycznie dla gatunku podstawą zabawy jest ciągły rozwój postaci oraz odkrywanie kolejnych warstw fabuły. Oprócz zdobywania doświadczenia możliwe jest pozyskiwanie różnorodnego ekwipunku, a także swego rodzaju crafting pozwalający na samodzielne wytwarzanie przedmiotów.

Sama walka wymaga zręczności i duszenia pól na panelu dotykowym w odpowiednim momencie. Bohaterowie moga wykonywać rozbudowane kombinacje oraz korzystać z widowiskowych umiejętności specjalnych.

Technikalia

Stellacept Online oferuje kolorową, trójwymiarową grafikę i akcję pełną efektów specjalnych.

Za ten tytuł odpowiada studio Asobimo.

Zobacz także

0 komentarzy