Stellar Age

Opis gry keyboard_arrow_down
Stellar age mmorpg
3,00 / 5

Stellar Age to unikatowa mobilna gra MMORTS, w której wszyscy gracze dzielą jeden niemal nieograniczony serwer.


Warstwa Fabularna

Stellar Age jest grą o kosmicznych podbojach i kolonizacji planet. Gracze stają na czele własnej cywilizacji, która rozwija się (lub wręcz przeciwnie) pod ich nadzorem.

Rozgrywka

Akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Gracze zarządzają swoimi koloniami, decydując bezpośrednio o położeniu i rozbudowie budowli, postępach w badaniach, wdrażaniu nowych technologii, wydobyciu złóż i stanie armii. Za pomocą tego ostatniego elementu, czyli sił zbrojnych, mogą w pewnym momencie podbijać nawet zamieszkane planety i bronić się przed przybyszami z najodleglejszych zakątków galaktyki.

Oprócz innych graczy zagrożeniem mogą być także kosmiczni piraci podzieleni na kilka nagroźniejszych frakcji. Użytkownicy mogą wykorzystać przeciwko wrogom kilkanaście różnych rodzajów jednostek. Walka toczy się automatycznie i natychmiastowo - nie oglądamy jej przebiegu, a jedynie dowiadujemy się o wyniku danej bitwy.

Technikalia

Stellar Age oferuje jeden wielki serwer gromadzący wszystkich graczy. W jego obrębie zawarto około 20 tysięcy systemów słonecznych, w których znajduje się ponad 300 tysięcy planet. Poza tym gra przyciąga uwagę ciekawą, trójwymiarową grafiką i wieloma funkcjami dostępnymi w trakcie rozgrywki.

Za tę produkcję odpowiada studio Crazy Panda Limited.

Zobacz także

0 komentarzy