Stickman Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Stickman battle royale
5,00 / 5

Stickman Battle Royale to prosta mobilna gra na zasadach Last Man Standing, w której główną rolę odgrywają bohaterowie składający się dosłownie z kresek.


Warstwa Fabularna

Opowieść stanowiąca tło toczących się bitew jest krótka i prosta. Gracz jest jednym z wielu nieznanych osób porzuconych na bezludnej na pozór wyspie, gdzie musi walczyć o przetrwanie. Nic dodać, nic ująć.

Rozgrywka

Stickman Battle Royale oferuje klasyczne dla gatunku zasady: gramy na arenach w trybie każdy na każdego, a ostatni żywy zawodnik wygrywa mecz. W tym wypadku sprawa jest jeszcze prostsza, niż się wydaje. Gramy na dwuwymiarowych arenach w side-scrollowym widoku. Podczas rozgrywki musimy więc wykazać się głównie refleksem, aby w odpowiednim momencie strzelać do przeciwników wyłaniających się zza krawędzi ekranu.

Poza podnoszeniem broni i amunicji gra nie ma do zaoferowania innych możliwości interakcji, nadrabia to jednak dynamiką rozgrywki. Każdy mecz trwa maksymalnie kilka minut.

Technikalia

Prosta i niewymagająca rozgrywka idzie w parze z minimalistyczną grafiką. Dzięki temu Stickman Batlle Royale można uruchomić nawet na starszych urządzeniach mobilnych.

Zobacz także

0 komentarzy