Super Dancer Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Df416cad80405ed82288ff35e91631be
2,62 / 5

Gra jest z pewnością ciekawą pozycją dla ludzi kochających taniec oraz płci pięknej.

W grze Super Dancer Online wyróżniamy dwa główne tryby Classical Dance i Trande Dance w których są jeszcze podtryby które wymienię poniżej :).
Classical Dance:
Crazy 11 8 Key -mamy jedenaście strzałek do naduszenia to znaczy np. :przód, tył, lewo, prawo i na ukos w różne strony.
Crazy 11 4 Key - mamy jedenaście strzałek do naduszenia z tym że tu używamy takich strzałek jak przód, tył, lewo i prawo.
Normal Mode - Pokazują nam się strzałki i mamy je w odpowiednim czasie nadusić im większy lvl piosenki tym więcej strzałek są każde strzałki tzn: ukosy, przód, tył, lewo i prawo.
Free Style Mode - Tego nie trzeba tłumaczyć dusimy strzałki jakie chcemy i tańczymy własnym sposobem wychodzą zakręcone tańce.
4 Key Mode - To coś podobnego jak normal mode tylko, że w normal mode są strzałki także na ukos a w tym trybie tylko przód,tył,lewo i prawo.
8 Key Mode -Nieróżni się prawie niczym od 4 Key Mode tylko tym że więcej strzałek można nadusić czyli ukosy, lewo ,prawo itd....
Teraz w końcu Trend Mode w tym trybie chodzi o lecące strzałki od dołu do góry i trzeba w odpowiednim momencie trzeba nadusić strzałkę, strzałki.
 
Multiplayer Mode: gra zespołowa coś jak team mode, drużyna tańcząca razem zdobywa punkty i jak ktoś zepsuje taniec (nie trafi w strzałkę) to drużyna dostaje mniej punktów.
Boys vs Girls: Drużyna chłopaków tańczy przeciw drużynie dziewczyn.
Lover Mode: Tańczy jedno małżeństwo kontra drugie i tak zdobywają więcej miłości. Ł»eby móc tańczyć ten tryb trzeba być po ślubie.
Reverse Note: W tym trybie są wyróżnione niektóre strzałki, które dają więcej punktów.
Show Time : Tańczysz zdobywając takie,,Paski" które później aktywujemy przez duszenie spacji i zmieniają nam się strzałki i jest to lepszy taniec za który również dostaje się dodatkowe punkty.
Battle Modeb :Jeden gracz kontra drugi gracz tańczy sie taki sam taniec z tym że jeśli ktoś nietrafi chociaż w jedną strzałkę a drugi gracz we wszystkie to drugi gracz wygra .
Pet Mode: Tańczące zwierzątka, które można kupić za zdobyte pieniądze w grze dusisz odpowiednie strzałki a zwierzątka tańczą.
 
I to by było na tyle z podtrybami, co do Audio i Efektów Wizualnych.. Audio wymiata, muzyka świetna i jest ponad 390 piosenek, a dalej dochodzą nowe. Efekty wizualne są ciekawsze im lepsza karta graficzna. U mnie na karcie 128mb są piękne efekty.
Jest Ponad 20 Plansz do wyboru. Można sobie wybrać, z jaką szybkością ma lecieć piosenka - szybkość od 1 do 8. W grę gra dużo graczy, więc nie masz się, o co martwic, że nie będziesz miał z kim pograć.

Zobacz także

2 komentarzy