Survive in the Darkness

Opis gry keyboard_arrow_down
Darkness
0,00 / 5

Survive in the Darkness to gra tworzona przez jedną osobę - Polaka.

Ten survival MMO ma się wyróżniać wśród konkurencji przede wszystkim możliwością wyboru jednej z kilku ras. Na wczesnym etapie wiemy, że w grze oprócz ludzi pojawią się wampiry. 

Ludzie tworzą i budują, są zdolni do konstruowania pułapek oraz zbierania materiałów na coraz to bardziej skomplikowane urządzenia. Bez problemu mogą poruszać się o każdej porze dnia lecz nie tak szybko i zwinnie jak rasa wampirów.

Te z kolei nie potrafią budować ani tworzyć itemów ale rekompensatą jest szybkość i siła. Oczywiście tylko w nocnym mroku lub cieniu za dnia. Usłyszą bicie serca ofiary lecz i ta umiejętność uzależniona jest od regularnego picia krwi. Zwierzęca zapewni przetrwanie natomiast to ludzka krew zwiększy umiejętności.

Świat gry będzie różny w zależności od tego, kim gramy. Aby skuteczniej bronić swojej rasy będziecie musieli czasem współpracować z inną. Ludzie będą musieli zaufać wampirom, by dostać się do miasta okupowanego przez zombie.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zostać zdradzony i oszukany. Gra zespołowa opiera się na zaufaniu, czy zaufasz swoim największym wrogom?

Zobacz także

0 komentarzy