The Culling 2

Opis gry keyboard_arrow_down
The culling 2 mmorpg
5,00 / 5

The Culling 2 to kontynuacja sieciowej gry akcji The Culling, która czerpie całymi garściami z kinowej produkcji Igrzyska Śmierci.


Warstwa Fabularna

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, historia opowiedziana w grze jest szczątkowa. Wiemy jedynie tyle, że opiera się na uczestnictwie w brutalnym show telewizyjnym. Zwycięzcą każdej potyczki może być tylko jedna osoba, więc zawodnikom przyświeca zasada "zabijaj lub zgiń".

Rozgrywka

Zabawa w The Culling 2 opiera się w dużym stopniu na wymianie ognia za pomocą broni palnej. Mniejszy nacisk na walkę w zwarciu odróżnia tę grę od poprzedniczki, jednak najciekawsze elementy wciąż opierają się na tych samych zasadach. Bezpośrednie starcia graczy, które sprowadzą się do wymiany ciosów, polegają głównie na zręczności uczestników takiej bójki. Twórcy przewidzieli takie możliwości jak bloki, uniki czy nawet popchnięcia, dzięki którym walka w zwarciu może zostać wykrzystana na przykład do zepchnięcia przeciwnika wprost do przygotowanej wcześniej pułapki.

Podczas gry korzystamy z szerokiego arsenału broni, którą możemy znaleźć w różnych punktach mapy. Dostępny jest także prosty system craftingu, który pozwala między innymi na konstruowanie pułapek.

Technikalia

Styl graficzny The Culling 2 stara się odwzorować rzeczywistość, co przekłada się także na dostępne rodzaje broni, balistykę lotu pocisków oraz dostępne przedmioty kosmetyczne. Rozgrywki mają brutalny przebieg, a walki zostały zobrazowane w krwawym stylu.

Zobacz także

0 komentarzy