The Division 2

Opis gry keyboard_arrow_down
Div
3,00 / 5

The Division 2 nie odbiega w jakiś znaczący sposób od pierwszej części. To nadal ta sama gra online (z elementami MMO) nastawiona na co-op oraz zbieractwo coraz lepszych przedmiotów. Interfejs został zachowany, tak samo jak większość broni oraz dźwięków. 

Zmieniła się jednak grafika (wygląda to naprawdę okazale) oraz miejsce akcji. The Division 2 przeniesie się z Nowego Jorku do Waszyngtonu (ten biały budynek w tle do Kapitol Stanów Zjednoczonych). Zapowiedziano też zmiany w klasach postaci oraz end-game, który ma tutaj odgrywać jeszcze większą rolę. 

Po 30 lvl pojawi się możliwość wybrania specjalizacji dla naszej postaci, co pozwoli jeszcze bardziej zindywidualizować nasz styl zabawy. 

W The Division 2 pojawią się również rajdy (znane z gier MMORPG) skierowane do ośmiu osób. Mają to być bardzo trudne i bardzo wymagające, dlatego bez odpowiedniego sprzętu nie macie się tam co wybierać. Ubisoft ma również plusa za swoją politykę. Przez pierwszy rok The Division 2 otrzyma trzy DLC… wszystkie darmowe!!! Każdy epizod rozszerzy content i fabułę. 

Premiera gry już 15 marca 2019 roku.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz