The Necromancer: Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
The necormancer mmorpg
5,00 / 5

The Necromancer: Battle Royale to gra będąca bardzo nietypową przedstawicielką swojego gatunku. Zamiast karabinów i wyrzutni rakiet gracze dostają w swoje ręce wyposażonych w mroczne zaklęcia nekromantów, którzy są w stanie przywoływać zmarłych na pole bitwy.


Warstwa Fabularna

Nie wiadomo dlaczego nekromanci rzucili się sobie do gardeł. Fabuła nie została zaprezentowana przez twórców tej produkcji, jednak sam klimat mocno odbiega od tego, do czego przywykliśmy w Battle Royale.

Rozgrywka

W tej grze bardzo nietypowo dla gatunku nie jesteśmy strzelcami, snajperami ani artylerzystami, ale mrocznymi nekromantami. Podczas walki musimy skupić się na jednostkach, które możemy przywracać do życia w dowolnym momencie. Tylko od nas zależy, czy przygasimy morale wroga widokiem potężnej armii, czy wręcz przeciwnie - sprowokujemy go do ataku, by znienacka napuścić na osłabione wojska swoje oddziały.

Jednostki możemy wskrzeszać wyłącznie, gdy w pobliżu znajdują się jakieś ciała. Nie da się wzbudzić zmarłych bez zmarłych.

Technikalia

The Necromancer prezentuje prostą trójwymiarową grafikę. Wykorzystane w grze modele postaci łudząco przypominają te z trzeciej odsłony serii Warcraft.

Za produkcję odpowiada rosyjskie studio Indie Selexy.

Zobacz także

0 komentarzy