The Swordsmen X

Opis gry keyboard_arrow_down
The swordsmen x mmorpg
3,00 / 5

The Swordsmen X to sieciowa gra akcji z realistyczną grafiką na wysokim poziomie i ciekawą rozgrywką wykorzystującą broń białą oraz sztuki walki.


Warstwa Fabularna

Fabuła gry została osadzona w orientalnym klimacie. Gracze wcielają się w starożytnym wojowników, mistrzów sztuk walki i władania bronią białą. Jako, że rozgrywka opiera się na arenowych potyczkach, warstwa fabularna schodzi na dalszy tor, a gra nie oferuje żadnych misji przybliżających opowiedzianą w niej hostorię.

Rozgrywka

Wraz z początkiem rozgrywki gracze wybierają dowolne miejsce na rozległej mapie, w którym będą zaczynać swoją walkę o przetrwanie. Tradycyjnie dla gatunku battle royale dalsza część zabawy to plądrowanie okolicy w poszukiwaniu lepszej broni, sprzętu oraz przeciwników, których można ograbić z tych przedmiotów. Pole bitwy systematycznie kurczy się, zmuszając zawodników do konfrontacji. Każdy z nich posiada tylko jedno życie, a więc śmierć oznacza koniec gry. Zwycięzcą pozostaje ten z graczy, który jako ostatni utrzyma się na nogach.

Najmocniejszą stroną tej produkcji jest zręcznościowy system walki w zwarciu. Co prawda dostępne są łuki, noże do rzucania i inne rodzaje broni zasięgowej, jednak podstawowym orężem uczestników zabawy jest broń biała. System walki jest wyjątkowo dynamiczny.

Gracze mogą korzystać z wierzchowców, co nadaje The Swordsmen X dodatkowego tempa.

Technikalia

Gra wyróżnia się dopracowaną, szczegółową grafiką 3D z maksymalnym zachowaniem realizmu. Odtworzone modele postaci i otoczenia zostały wykonane z dbałością i starannością, dzięki czemu gracze moga liczyć na wyjątkowe odczucia podczas zabawy.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 100 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz