Trulion Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Trulion online mmmorpg
0,00 / 5

Trulion Online to mobilne, sandboksowe MMORPG, które daje graczom niemal nieograniczoną swobodę w kształtowaniu ekonomii gry oraz we właściwym odgrywaniu wybranej przez siebie roli.


Warstwa Fabularna

Trulion Online jest grą uzależnioną od graczy, ponieważ od ich działań zależne jest to, jak będzie wyglądać cała ekonomia. Swoboda w wyborze własnej ścieżki pozwala również na kształtowanie przez nich fabuły gry. Akcja toczy się w bliżej nieokreślonym świecie fantasy odtworzonym na wzór średniowiecza.

Rozgrywka

Pomimo minimalistycznej stylistyki wzbudzającej w pamięci obrazy pierwszych graficznych MMORPG-ów, Trulion Online jest w rzeczywistości rozbudowaną grą zapewniającą graczom mnóstwo możliwości oraz swobody. Zgodnie z założeniami twórców, każda akcja gracza ma mieć wpływ na otaczający go świat, a zwłaszcza na aspekty ekonomiczne. Użytkownicy mogą zabawić się w lokalnych handlarzy, dostawców towarów czy może producentów próbujących zdominować rynek. Równie dobrze mogą wybrać ścieżkę bandytów, łowców nagród lub hodowców zwierząt.

W Trulion Online każdy może odgrywać zwykłego osadnika lub nawet i niezłomnego zdobywcę chcącego zapanować nad całym światem. Możliwości są niemal nieograniczone.

Technikalia

Trulion Online charakteryzuje się prostą oprawą audiowizualną, która doskonale współpracuje nawet ze starszymi urządzeniami.

Zobacz także

0 komentarzy