Ugandan Big Chungus Knuckles Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Ugandan big chungus knuckles battle royale mmorpg 1
5,00 / 5

Ugandan Big Chungus Knuckles Battle Royale to humorystyczna sieciowa strzelanka z pikselową grafiką, wartką akcją i wieloma trybami rozgrywki.


Warstwa Fabularna

Fabuła tej gry jest wyjątkowo tajemnicza. Gracze wcielają się w dziwaczne, humanoidalne króliki. Do ich ulubionych zabawek należą współczesne rodzaje broni, takie jak AK-47. Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto lub co jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy.

Rozgrywka

Zabawa w Ugandan Big Chungus Knuckles Battle Royale skupia się na sieciowych, wieloosobowych potyczkach na instancjowanych arenach. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i wymaga od graczy zręczności i precyzji w celowaniu. Podczas starć wykorzystywane są różne rodzaje broni palnej. W grze występują rozmaite tryby rozgrywki - drużynowe, solowe, Zombie czy Deathmatch.

W trakcie właściwej gry użytkownicy mogą korzystać z systemu ekwipunku oraz craftingu. Mają do dyspozycji mnóstwo przedmiotów, broni, pancerzy, a także dodatkowych wspomagaczy w postaci np. nalotów z powietrza, niewidzialności, latania czy super szybkości.

Technikalia

W tej produkcji pojawia się nietypowe połączenie tekstur wysokiej i nieskiej rozdzielczości, co nadaje jej nietypowego charakteru. W jednym meczu może brać udział maksymalnie 64 zawodników.

Za produkcję odpowiada studio PP Games.

Zobacz także

0 komentarzy