URB: Last Pixel Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Urb 1 mmorpg
5,00 / 5

URB: Last Pixel Battle Royale to sieciowa strzelanka na zasadach battle royale, której akcja toczy się w świecie łudząco przypominającym naszą współczesność... nie licząc pikselowatego stylu grafiku.


Warstwa Fabularna

Gra skupia się wyłącznie na trybie multiplayer, więc zabrakło w niej rozbudowanego wprowadzenia fabularnego. Niemniej jednak rzecz dzieje się na opuszczonej, ale zabudowanej wyspie, która swoim klimatem przypomina czasy współczesne w prawdziwym świecie.

Rozgrywka

Tradycyjnie dla gatunku zabawa polega na arenowych potyczkach PvP, podczas których może zostać wyłoniony tylko jeden zwycięzca. Zostaje nim ten, kto jako ostatni pozostanie przy życiu.

Podczas właściwej rozgrywki każdy z graczy zaczyna zabawę w losowym miejscu obszernej wyspy. Wszyscy zaczynają z takim samym wyposażeniem (czyli z niczym) i muszą jak najszybciej zdobyć odpowiednią broń i przydatne przedmioty. Następnie zaczyna się czysta walka o przetrwanie.

Twórcy tej produkcji przewidzieli także możliwość drużynowej zabawy. W takim trybie gracze zostają podzieleni na czteroosobowe zespoły. Pozostałe zasady pozostają bez zmian.

Technikalia

Wokselowa, trójwymiarowa grafika i solidnych rozmiarów mapa to znaki rozpoznawcze URB. Za produkcję odpowiada niezalezne studio Super Games.

W jednym meczu może brac udział maksymalnie 40 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy