vNations

Opis gry keyboard_arrow_down
Vnations
3,00 / 5

Jeżeli ktokolwiek z Was wielbi gry przeglądarkowe, oparte na świecie realnym to vNations jest idealnym wyborem.

Gra oferuje nam liczne drogi rozwoju naszej postaci - jak i samo-realizacji, uwzględniając wojsko, politykę, dziennikarstwo, prowadzenie własnej firmy, czy grę na giełdzie.
 

  1. Polityk – modu polityczny oferuje nam wiele. Zaczynając od zwykłego członkostwa w partii politycznej, przechodząc przez sejm, a kończac na prezydenturze. Wraz z zajmowana pozycja rosną zarówno twoje przywileje, jak i obowiązki wobec narodu.
  2. Przedsiębiorca – gra daje nam możliwość zalożenia własnej firmy w jednej z trzech głównych dziedzin – produkcji, zbieractwa oraz konstrukcji. Firma zajmująca się produkcją może wytwarzać: chleb, piwo, leki, stal itp.; firma specjalizująca się w zbieractwie: wykopuje wszystkie dostępne surowce, natomiast firmy zajmujące się konstrukcją budują jakże potrzebne domy, a w niedalekiej przyszłości, szpiale i bazy wojskowe.
  3. Dziennikarz – ma opcje zalożenia własnej gazety. Dzięki niej, może wpływać na świadomość narodu, ukierunkowując ich wedlug własnych poglądów.
  4. Makler Giełdowy to osoba, która aktywnie uczestniczy w życiu rynku monetarnego. Swoimi posunięciami może wpływać kurs danej waluty.
  5. Żołnierz – możliwość treningu militarnego, a po odbyciu 14 – dniowego kursu przygotowawczego branie udziału w licznych bitwach.

 

Żadna z możliwości nie wyklucza się nawzajem. Jeżeli mamy dobre chęci możemy stać się człowiekiem nowoczesnym, czynnie uczestniczącym w każdej dziedzinie wirtualnego życia.
vPolska cię potrzebuję! Nie pozostawaj bierny! Dołącz już dziś.

Poradnik- http://vnations-1-1.tk/

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz