West Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
West battle royale mmorpg
5,00 / 5

West Battle Royale to nietypowa mobilna gra bazująca na zasadach last man standing / battle royale, której akcja została osadzona na Dzikim Zachodzie.


Warstwa Fabularna

Rzecz dzieje się na Dzikim Zachodzie. Gracze zostają wrzuceni w samo serce wojny pomiędzy kowbojami i lokalnymi mafiami. W grze zabrakło jednak wprowadzenia fabularnego, więc gracze nie mają możliwości zagłębienia się w przedstawioną historię. Rozgrywka skupia się na wieloosobowych potyczkach PvP.

Rozgrywka

Gracze wcielają się w rewolwerowców różnych profesji. Zabawa jest prezentowana w widoku trzecioosobowym. Zgodnie z zasadami gatunku uczestnicy rozgrywki rozpoczynają grę w losowym miejscu mapy. W West Battle Royale tradycyjny skok na spadochronie z samolotu na początku meczu został zastąpiony przez skok z balonu. Dalej gracze klasycznie zbierają ukryte na mapie elementy wyposażenia i rzucają się do walki na śmierć i życie z pozostałymi zawodnikami.

Nietypowym rozwiązaniem jest możliwość zmiany pozycji. Można prowadzić ostrzał leżąc, kucając, idąc lub biegnąc. Leżącego lub kucającego wroga trudniej trafić, przez co gra zyskuje dodatkowej wartości taktycznej.

Technikalia

West Battle Royale charakteryzuje się prostą, ale trójwymiarową oprawą graficzną. Sama rozgrywka nie jest mocno skomplikowana, dzięki czemu łatwo zacząć przygodę z tą grą.

Gracze mogą brać udział w maksymalnie 50-osobowych bitwach.

Zobacz także

0 komentarzy