Woozworld

Opis gry keyboard_arrow_down
Woozworld mmorpg
5,00 / 5

Woozworld to wyjątkowa gra MMO umożliwiająca graczom wcielenie się w gwiazdę świata mody. W grze nie ma przemocy - konflikty są rozwiązywane za sprawą konkursowych pokazów mody.


Warstwa Fabularna

Ta produkcja zabiera graczy do kolorowego świata wypełnionego sławami i gwiazdami. Nie chodzi o ciała niebieskie, lecz o znane osobistości świata mody, w którym obracają się wykreowane przez graczy postacie. To świat, w którym nowinki modowe nigdy się nie nudzą.

Rozgrywka

Woozworld jest produkcją, która choć jest wypełniona po brzegi zawartością, zostawia mnóstwo przestrzeni graczom. Oprócz możliwości praktycznie dowolnego modyfikowania wyglądu swojej postaci, mogą między innymi projektować ubrania, brać udział w wystawach i konkursach, otwierać własne lokale - dyskoteki, restauracje czy butiki, które swoim wystrojem i asortymentem mają za zadanie przyciągnąć tych błyszczących najjaśniej.

Dusze towarzystwa mogą ze sobą rozmawiać, handlować, a także zapraszać się na imprezy w osobiscie przygotowanych przez siebie miejscach. Gracze mogą też brać udział w rozmaitych wydarzeniach, konkursach, quizach, kampaniach i zadaniach.

Technikalia

Woozworld jest grą bez przemocy polecaną nawet dla najmłodszych graczy. Kolorowa, rysunkowa grafika nie jest zbyt wymagająca, więc gra powinna bez problemu pracować nawet na starszych urządzeniach.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz