World of Legends

Opis gry keyboard_arrow_down
World of legends mmorpg
0,00 / 5

World of Legends jest wesołym, kolorowym MMORPG-iem na urządzenia mobilne, który poza wieloma funkcjonalnościami oferuje świetną zabawę nawet dla najmłodszych ze względu na swój przyjazny, kreskówkowy charakter.


Warstwa Fabularna

Barwny świat fantasy, w którym toczy się rozgrywka, to Elysia. Planeta jest zamieszkała przez przedstawicieli wielu niesamowitych ras i gatunków, a także wypełniona skarbami, zagadkami oraz magią. Gracze poznają sekrety tej rzeczywistości dzięki nieliniowej ścieżce fabularnej. Wykonywanie rozmaitych zadań przybliża szczegóły historii, której bohaterami są uczestnicy zabawy.

Rozgrywka

World of Legends to MMORPG z krwi i kości. Postacią kierujemy w widoku trzecioosobowym, przemierzamy w pełni otwarty świat, w którym możemy napotkać setki, a nawet tysiące innych graczy, a walka odbywa się w czasie rzeczywistym. Rozwój postaci tradycyjnie następuje poprzez eksplorację, wypełnie zadań i walkę, co zapewnia kolejne poziomy doświadczenia oraz ekwipunek. Zdobywanie sprzętu nie ogranicza się do "wyszarpywania go" wrogom. Podczas zwiedzania kolejnych krain uczestnicy zabawy natrafiają na skrzynie ze skarbami poukrywane w różnych zakątkach.

Gracze mogą grupować się w drużyny i gildie, aby wspólnie ruszać na kolejne przygody w World of Legends. Dostępna jest także opcja potyczek PvP, które również są toczone w czasie rzeczywistym. Oprócz drużyn składających się z samych graczy, w grze nie zabrakło systemu werbowania komputerowych pomocników.

Technikalia

World of Legends jest w pełni trójwymiarową grą z dynamiczną akcją, która wymaga dobrego sprzętu. Mowa o urządzeniach mobilnych.

Za produkcję odpowiada studio Mighty Bear Games.

Zobacz także

0 komentarzy