Zeus' Battlegrounds

Opis gry keyboard_arrow_down
Zaus battlegrounds mmorpg
3,00 / 5

Zeus' Battlegrounds przenosi graczy w mitologiczne realia, pośród których odbywa się intensywna rozgrywka na zasadach battle royale z użyciem broni białej.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się role półbogów, którzy odpowiadają na ostateczne wezwanie króla Olimpu. Najmężniejszy i najwytrwalszy z nich zamieszka na boskiej górze i sam stanie się bogiem...

Rozgrywka

Rozgrywka opiera się na tradycyjnych zasadach battle royale (inaczej last man standing), a więc gracze ścierają się podczas kolejnych meczy w wieloosobowych bojach PvP, z których cało może wyjść wyłącznie jeden zawodnik. Mitologiczne realia zobowiązały jednak twórców tej gry do postawienia na walkę w zwarciu oraz zaangażowania boskich mocy - umiejętności specjalnych. Zręcznościowe, dynamiczne potyczki pomiędzy graczami wymagają więc zupełnie odmiennej taktyki, niż w przypadku najpopularniejszych gier z tego gatunku.

Akcja toczy się na rozległej mapie mitycznego świata, w którym na śmiałków czeka do zdobycia kilkadziesiąt rodzajów broni oraz boskie zbroje, które można ulepszać podczas rozgrywki.

Technikalia

Zeus' Battlegrounds oferuje dopracowaną, trójwymiarową grafikę oraz szczególny klimat. Ważnym elementem rozgrywki jest ogromne pole bitwy, które stanowi swego rodzaju boski plac zabaw.

Gra umożliwia wspólną zabawę maksymalnie 100 osób.

Za tę produkcję odpowiada niezależne studio Industry Games.

Zobacz także

0 komentarzy