“400 zł w błoto”. Destiny 2: Upadek Światła hejtowny do potęgi

Dodany przez guru ponad rok temu
30 5107
“400 zł w błoto”. Destiny 2: Upadek Światła hejtowny do potęgi

Wtorkowa premiera dodatku “Upadek Światła” przełożyła się na nowy rekord popularności Destiny 2 – 316,651 równocześnie zalogowanych osób na Steamie…

… ale na tym dobre informacje się kończą, bo za popularnością “Upadku Światła” nie poszła niestety jakość produktu. Najnowsze rozszerzenie Destiny 2 jest bombardowane negatywnymi recenzjami.

Obecna ocena dodatku jest “W Większości Negatywna” (tylko 29% pozytywnych recenzji).

Dowód

Fani Destiny 2 mają zarzuty praktycznie do wszystkiego (“najlepsza była scenka otwierająca i nic więcej”). Od miałkiej fabuły do płytkiej rozgrywki.

Dla porównania poprzedni dodatek – “Królowa Wiedźma” – zgarnął prawie 80% pozytywnych recenzji i według wielu osób był najlepszym rozszerzeniem w historii gry. Nic więc dziwnego, że tym razem oczekiwania były super wysokie. Fani D2 oczekiwali lepszego albo przynajmniej tak samo dobrego dodatku. 

A tu przykra niespodzianka - zamiast progresu Bungie zanotowało regres. Ale nie wszystko jeszcze stracone – za tydzień do gry wejdzie nowy rajd, który – jeśli będzie dobry – to udobrucha trochę fanów Destiny 2 i podniesie ocenę gry.

Ale jeśli tak się nie stanie, no cóż, Bungie będzie musiało odzyskać zaufanie swoich graczy.

 


30 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube