“Mamy wielkie plany co do Royal Quest”

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
5 1933
“Mamy wielkie plany co do Royal Quest”

Półtora miesiąca temu Royal Quest zmienił właściciela. Prawa do gry przeszły z 1C Games do LESTA Games.

Gracze nie odczuli jednak żadnych niedogodności związanych z przenosinami (wszystko odbyło się automatycznie), ale odczują przyszły zmiany w grze. LESTA Games obiecuje, że RQ będzie – cytat – “przyjemniejszy i bardziej komfortowy pod każdym względem”.

Mamy tylko nadzieję, że oprócz nowej zawartości dostaniemy także lepszy marketing. Royal Quest przydaliby się nowi użytkownicy.

Do prac nad projektem włączyliśmy się niedawno i jak już wspominaliśmy, mamy wielkie plany. Obejmują one zwiększenie pojemności serwera, wprowadzenie nowych wydarzeń, działania społeczności i wiele więcej, którymi podzielimy się z wami w przyszłości.

Aktualizacja banerów i dodawanie nowych nagłówków w sieciach społecznościowych nie zajmuje dużo czasu. Ale dodawanie wysokiej jakości nowej zawartości do gry lub aktualizacja sprzętu to bardziej złożone zadanie. Ale podjęliśmy wyzwanie i już rozpoczęliśmy prace we wszystkich wymienionych obszarach. Nie chcemy rezygnować z jakości naszych rozwiązań, skupiając się wyłącznie na ilości, dlatego po pewnym czasie będziesz mógł ocenić rzeczywiste rezultaty.

Robimy wszystko, co możliwe, aby Twój czas w Royal Quest był przyjemniejszy i bardziej komfortowy pod każdym względem. Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w przypadku pojawienia się jakichkolwiek trudności po drodze.

Oficjalna strona gry

PS Polska wersja i polski serwer Royal Quest został zamknięty dwa lata temu (nasi gracze zostali wchłonięto do Globala).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube