“Nowa Tibia” startuje z betą już za dwa tygodnie

Dodany przez guru około rok temu
6 11100
“Nowa Tibia” startuje z betą już za dwa tygodnie

Miał być wrzesień, no i będzie wrzesień. Właśnie ujawniono dokładny termin rozpoczęcia zamkniętych beta testów Ravendawn Online.

To 28 września.

Potwierdza to także nowy zwiastun, który – oprócz samej daty – przedstawia także nowości, które trafią do gry w ramach CBT. Chodzi o mini-gierki, przebudowany interfejs & System Atrybutów, nowe lokacje, nowe bossy, nowe wyzwania… i wiele więcej.

Intrygujący jest również napis “Ravendawn’s Offfical Launch is Closer Than Ever…”, co sugerowałoby, że oficjalna premiera gry rzeczywiście odbędzie się jeszcze w tym roku.

Ravendawn przypomina Tibię (stąd termin “nowa Tibia”), ale w tym przypadku jest to produkcja, która wykracza daleko poza to, co oferuje CipSoft.

Nowa grafika, oprawa dźwiękowa (Tibia tego jeszcze nie posiada), rozbudowany system klas (z archetypami: połączenie kilku archetypów daje nam specjalistyczną postać – coś jak w ArcheAge), ekonomia oparta na graczach, ciągle zmieniający się świat, system polityczny, system reputacji, no i unikalne animacje i umiejętności dla każdego potworka w grze. 

Do Closed Bety można się dostać na dwa sposoby: zarejestrować się na głównej stronie (i czekać na zaproszenie), lub wykupić Founder’s Pack za minimum 68 złotych.

Oficjalna strona Ravendawn


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube