“To wszystko do dupy”. Twórcy Wayfinder przepraszają za serwery i obiecują rekompensatę

Dodany przez guru 4 miesiące temu
41 6362
“To wszystko do dupy”. Twórcy Wayfinder przepraszają za serwery i obiecują rekompensatę

Trzeba przyznać, że Airship Syndicate nie gryzie się w język (komunikat).

Twórcy Wayfinder doskonale wiedzą, że dali ciała w związku z serwerami gry i nie próbują tego w żaden sposób zatuszować. Jest im cholernie przykro, że osoby, które im zaufały, przeznaczyły swoje pieniądze, a nawet wzięły wolne w związku z premierę Wayfinder zostały wystawione do wiatru.

(Przed)wczorajszy dzień był do dupy. Nie ma innego sposobu, żeby to powiedzieć. To było do dupy dla ludzi, którzy kupili Pakiety Założyciela i nie mogli grać, a dla nas to było do bani, gdy gracze nie mogli wejść do gry po tym, jak uwierzyli w nas i naszą wizję.

Od samego początku mówiliśmy, że będziemy przejrzyści i otwarci wobec społeczności, i tak jest do dziś, gdy mamy graczy, którzy powierzają nam swoje pieniądze, a my ich nie dostarczamy.

Jak się okazuje zawiodła infrastruktura gry, która – pomimo wcześniejszych testów – okazała się wadliwa.

Chociaż przeprowadzaliśmy testy techniczne i bety w wielu regionach, w każdej minucie widzieliśmy więcej graczy niż graliśmy w naszą betę każdego dnia. Chociaż mieliśmy gotowy system kolejek, system ten natychmiast zawiódł. Szybko wdrożyliśmy liczne poprawki, aby spróbować ustabilizować proces logowania, ale te również się nie powiodły. Skończyło się na tym, że musieliśmy nałożyć limit na graczy, którzy byli na serwerze, co nie było idealne i spowodowało błąd „Osiągnięto maksymalny limit graczy”.

Rozwiązanie? Deweloperzy cały czas zwiększają pojemność serwerów, ponadto wdrożono system kolejek, aby sprostać popytowi na Wayfinder. Planowane jest również wzmocnienie platformy gry i obecnej technologii.

Na otarcie łez przygotowywana jest jednak rekompensata dla wszystkich Fundatorów. “Niezależnie od tego, czy dostali się do gry, czy nie”. Nie zdradzono, co to będzie, ale prawdopodobnie waluta do sklepu albo jakieś przedmioty.

Gracze tracili cenny czas, czekając na wejście do gry lub biorąc wolne dni na grę. To jest do bani.

Wczoraj udowodniliśmy, że Wayfinder ma publiczność, ale musimy podjąć działania, aby sprostać zapotrzebowaniu, na które zasługuje publiczność. Chodzi o odzyskanie zaufania naszych graczy poprzez czyny, a nie słowa, i o doprowadzenie gry do stanu umożliwiającego grę dla wszystkich.

TUTAJ możecie zagrać kupić Wayfinder. Najtańsza wersja kosztuje 48 zł.


41 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube