Konkurent World of Warcraft, czyli Tarisland, rusza z betą w czerwcu. Zapisy do gry!

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
18 11545
Konkurent World of Warcraft, czyli Tarisland, rusza z betą w czerwcu. Zapisy do gry!

Tarisland to ten głośny tytuł z Chin, którego niektórzy nazywają konkurentem World of Warcraft, a niektórzy wręcz “World of Warcraft 2” (ze względu na podobną rozgrywkę, ale z ładniejszą grafiką i bardziej dynamicznym systemem walki).

No i miło nam poinformować, że zamknięte beta testy Tarisland ruszają już w przyszłym miesiącu. Nieco wcześniej doczekamy się tzw. “small-scale technical test” dla wybrańców.

TUTAJ można się zapisywać do CBT.

Z kolei oficjalna premiera jest planowana na drugą połowę roku. Tarisland wyjdzie na PC oraz urządzenia mobilne, oferując pełny cross-play i cross-progresję.

Poniżej nowy, oficjalny, pełnoprawny trailer gry:

Tarisland to projekt, nad którym nasz zespół pracował z zapałem przez ostatnie trzy lata. Dla niektórych z nas to gra, o której stworzeniu i możliwości przekazania graczom marzyliśmy od prawie dekady

Wracamy do sedna tego, czym jest MMO, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły i udoskonalając każdy najdrobniejszy szczegół rozgrywki

Najważniejsze cechy gry:

  • Otwarty sandboxowy świat
  • Zróżnicowane biomy
  • Dziewięć klas z dwoma specjalizacjami
  • System Talentów
  • Jasny podział na “Świętą Trójcę”
  • Duża liczba rajdów
  • Wyzwania PvP
  • Rozwój gry oparty na sezonach (za każdym razem będziemy otrzymywać nową zawartość)

Aha, Tarisland będzie podobno wolny o jakiegokolwiek Pay-To-Win.

Tarisland dąży do stworzenia sprawiedliwego środowiska dla wszystkich graczy. Przykładowo, przedmioty podwyższające atrybuty mogą być wyłącznie wymieniane, a zasoby w grze są wymieniane bezpośrednio między graczami, tworząc autentyczny system ekonomii. W Tarisland  kluczowa dla sukcesu jest ponadto kooperacja pomiędzy poszczególnymi członkami drużyny. Równie  sprawiedliwe podejście dotyczy również PvP, grindowanie nie jest potrzebne do awansu, a Pay-towin nie jest elementem gry.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube