“Zmarnowane 160 zł”. Czyli irytacja graczy i coraz gorsze recenzje Last Epoch

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
133 23891
“Zmarnowane 160 zł”. Czyli irytacja graczy i coraz gorsze recenzje Last Epoch

Po paru pozytywnych newsach o Last Epoch, czas na trochę (a nawet więcej niż trochę) krytyki, bo nie wszystko jest takie kolorowe jak się wydaje.

Jeśli odwiedzimy stronę gry na Steamie, zobaczymy dokładnie, że Last Epoch ma coraz gorsze oceny, co już doprowadziło do tego, że Ostatnie Recenzje są “Mieszane” (i lada moment to samo stanie się ze Wszystkimi Recenzjami, które mają już 71%).

UPDATE: Last Epoch startował z poziomu prawie 90% pozytywnych recenzji!

To, co wkurw… wkurza graczy, to jednak nie słabość rozgrywki względem np. Path of Exile czy Diablo 4, a to, że producenci Last Epoch wciąż nie mogą poradzić sobie z gigantycznymi problemami technicznymi, choć od oficjalnej premiery minął już prawie tydzień.

Największe zarzuty są w stosunku do serwerów oraz niedziałającego albo ledwo działającego trybu online. Nie mówiąc o bugach, częstych disconnectach czy zwykłych lagach.

Przypadek Last Epoch to kopiuj-wklej poprzednich tego typu produkcji, które padły ofiarą dużego, zbyt dużego zainteresowania, co doprowadziło do zajechania serwerów, problemów z graniem i - jak widać - irytacji samych playerów. 

Niestety ceną tego “sukcesu” są spadające recenzje i oceny, co na pewno będzie miało wpływ na postrzegania Epocha w przyszłości. 

 


133 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube