1 500 000 wampirów w V Rising i rzadsze, ale większe aktualizacje

Dodany przez PefriX 6 miesięcy temu
8 2173
1 500 000 wampirów w V Rising i rzadsze, ale większe aktualizacje

To kolejny news o tym, że V Rising sprzedało się wyśmienicie. Milion już dawno przekroczony i teraz ekipa Stunlock Studios leci po 2 miliony. Deweloperzy sami przyznają, że są zaskoczeni aż takim sukcesem ich produkcji. To ich najbardziej rozchwytywany tytuł, który 17 maja ruszył na Steamie w płatnym Early Accessie. Co jednak dalej czeka na wampiry?

Najpierw zespół skoncentruje się na naprawieniu błędów w grze, poprawieniu jej optymalizacji oraz ogólnych usprawnieniach rozgrywki. Mimo oszałamiającej sprzedaży, deweloperzy nie zamierzają zmieniać planów na rozwój gry i idą tak, jak początkowo planowali. Oznacza to, że będziemy otrzymywali rzadziej aktualizacje, ale będą wypakowane zawartością po brzegi. 

Stunlock Studios jeszcze nie chce ujawniać roadmapy. Zespół zamierza aktywnie komunikować się z graczami, ogłoszenia, blogi deweloperskie i inne tego typu rzeczy będą pojawiały się regularnie. Niemniej V Rising nie zamierza wydawać zawartości w małych paczkach, tylko sporymi pakietami. Na horyzoncie są już nowe bronie i czary, a także przeciwnicy, tereny oraz kolejne opcje do projektowania swojego wampirzego zamczyska. 

To wszystko jednak dopiero przybędzie do gry, ale kiedy? Tego nie wiadomo póki co.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube