10 lat Star Wars The Old Republic – czyli jednego z najlepszych MMORPG na rynku

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
5 2600
10 lat Star Wars The Old Republic – czyli jednego z najlepszych MMORPG na rynku

Trudno uwierzyć, ale Star Wars The Old Republic to już wirtualny staruszek.

Wczoraj dzisiaj w nocy (z 20 na 21 grudnia) minęło dokładnie dziesięć lat od premiery SWTOR na rynku (2011-2021). Gry MMORPG, która miała tak ogromny potencjał, że mogła pozamiatać rynkiem wideo i stać się osławionym “pogromcą WoW-a”.

No cóż, Star Wars The Old Republic nie pokonał World of Warcraft, ale i tak zapisał się w historii naszego ukochanego gatunku gier.

Świadczy o tym duża liczba graczy i to, jak SWTOR jest postrzegany przez użytkowników. A jest się czym chwalić, bo Star Wars The Old Republic to drugi najlepiej oceniany MMORPG na Steamie (94% ostatnich pozytywnych recenzji, 91% wszystkich pozytywnych recenzji).

Za SWTOR stoją też bardzo duże pieniądze, dzięki którym BioWare może tworzyć nowe treści i nie martwić się o licencję Gwiezdnych Wojen. W połowie 2019 roku przychody gry zbliżały się do jednego miliarda dolarów, teraz pewnie przekroczyliśmy już tę magiczną liczbę. 

Wszystkiego Najlepszego!

Do 4 stycznia obowiązuje Double Exp Event oraz wielka przecena przedmiotów w Item Shopie, który sięga nawet 75%. Szczegóły TUTAJ

No i pamiętajcie o wielkim, rewolucyjnym dodatku “Legacy of the Sith”, który wystartuje 15 lutego 2022.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube