10 milionów graczy w 3 tygodnie – MultiVersus odniosło sukces!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
1 2081
10 milionów graczy w 3 tygodnie – MultiVersus odniosło sukces!

MultiVersus dostępne jest za darmo, wiec zamiast czytać głupiego newsa na temat kolejnego kamienia milowego gry, po prostu ją sprawdźcie. W końcu za darmo to uczciwa cena. No chyba, że chcecie zadziałać na przekór wszystkim i nie dołożyć swojej cegiełki do sukcesu tego tytułu – w końcu w ten sposób wliczeni zostalibyście do statystyki.

A te są naprawdę zadziwiające. W ciągu trzech tygodni od premiery, MultiVersus przyciągnęło 10 milionów graczy. Oczywiście mówimy tutaj o liczbie utworzonych kont, a skoro mówimy o darmowej produkcji, to pewnie wynik ten w ostatecznym rachunku wcale nie jest taki dobry. Do tego należy wspomnieć, że gra nie jest dostępna jedynie na PC.

Niemniej według Steama na serwerach znajduje się średnio prawie 70 tysięcy osób, a w porywach nawet i ponad 150 tysięcy, a to już jest świetne osiągnięcie. Oczywiście czas pokaże, czy MultiVersus utrzyma takie zainteresowanie. Skoro więc aktualnie graczy nie brakuje, to… po prostu bawcie się dobrze! Na pogrzeb tego tytułu póki co się nie zapowiada.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube