10 najlepiej zarabiających gier online na świecie

3e2e302

Firma SuperData podzieliła się swoim kolejnym raportem „najlepiej zarabiających gier online na świecie”. Tym razem za październik 2017 r. 

Zaskoczeń brak… no może poza jednym przypadkiem, gdzie PlayerUnknown’s Battlegrounds pokonał już nie tylko World of Warcaft, ale również 500-milionowego Dungeon Fighter Online oraz chińskiego „giganta” Fantasy Westward Journey Online 2. Od sierpnia, PUBG awansował o pięć pozycji w tym rankingu. Przed nim została już tylko jednak przeszkoda - League of Legends. 

Na dalszych pozycjach również ciekawie. Destiny 2 (PC) od razu wskoczyło na czwarte miejsce, ponadto mamy w zestawieniu aż dwie nowości: Middle-Earth: Shadow of War oraz ROBLOX. 

Z TOP10 – w porównaniu z wrześniowym raportem – wypadły takie hity jak Counter Strike: Global Offensive i Overwatch. Zabrakło też miejsca dla Doty 2  (chlip, chlip). 

Strach pomyśleć, co będzie później. Czy podobny los czeka WoW-a lub World of Tanks? Przekonamy się o tym za mniej więcej miesiąc, kiedy dostaniemy zestawienie za listopad. 

(kliknijcie, aby powiekszyć)

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz