10 najsłodszych MMORPG do pogrania z dziewczyną

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
16 8570
10 najsłodszych MMORPG do pogrania z dziewczyną

Dwa dni temu obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji łapcie specjalny ranking TOP10 prezentujący – naszym zdaniem – najsłodsze gry MMORPG na rynku. 

Staraliśmy się wybrać takie gry, które oprócz kolorowej, bajkowej, wręcz dziecinnej grafiki prezentują sobą wysoki poziom, jeśli chodzi o grywalność. 

Do tej „dziesiątki” śmiało możecie zapraszać swoje dziewczyny, aby towarzyszyły wam w wirtualnej przygodzie. 


10. Florensia

Florensia tak naprawdę nie powinna już istnieć na rynku. Kilka lat temu ogłoszono zamknięcie serwerów, pojawiła się nawet oficjalna data wyłączenia gry. Wtedy jednak nastąpiło coś… niesamowitego. Społeczność gry zmobilizowała się w taki sposób, że producent gry nie miał wyjścia. Anulował zamknięcie i pozwolił MMORPG-owi żyć dalej. Efekt? Tysiące aktywnych graczy… Florensia ma się świetnie. Wszystko z powodu świetnego klimatu okraszonego słodką „pozytywną” grafiką”. Polecamy!

9. Angels Online

Większość osób już pewnie dawno zapomniała o tej grze, ale nie my. Dla nas to wciąż jeden z fajniejszych bajkowych tytułów, który utrzymuje małą, ale bardzo oddaną bazę graczy. Na uwagę zasługuje jednak świetna grafika, która pomimo upływu lat nadal zachowuje swój niepowtarzalny urok. Czasami aż trudno uwierzyć, że Angels Online skończy w tym roku 12 lat. Tylko spójrzcie…

8. Dofus i Wakfu

Dofus i Wakfu to produkty od tej samej firmy (Anakama), utrzymane w tej samej konwencji, stylu i grafice. Podobieństw jest tutaj znacznie więcej niż różnic, więc nie było sensu rozdzielać tych tytułów. Szczególnie, że i Dofus, i Wakfu są bardzo słodkimi przedstawicielami gatunku MMORPG. Nie jest to jednak typowy „cukierek” z Azji. Kolorowość ma tutaj zupełnie inne oblicze. 

7. Tree of Savior

Nie jest to może słodki MMORPG w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale spokojnie wpisuje się ten klimat. Tree of Savior ma jednak inne zalety oprócz bajkowej i grzecznej grafiki. Przede wszystkim jest grindownikiem i posiada sporo contentu do zaoferowania. Ponadto ostatnie rewolucyjne zmiany w grze (zmiana systemu klas i rozwoju postaci) spowodowała, że stał się to jeszcze lepszy tytuł. 

6. Aura Kingdom

Na liście nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela firmy X-Legend, która słynie, no dobra, słynęła z najlepszych i najsłodszych MMORPG na świecie. Aura Kingdom to jedno z jej ostatnich dzieł na komputery osobiste, potem niestety cała uwaga Azjatów została skupiona na rynku mobilnym. Mimo tego zostawili nam kilka świetnych tytułów. Aura Kingdom to właśnie jeden z nich. W Europie i USA wydaje go AeriaGames (i radzi sobie nieźle!). 

5. NosTale

Twierdzicie, że Polacy nie lubią słodkich kolorowych gierek? No to wytłumaczcie, dlaczego NosTale to jeden z (naj)popularniejszych tytułów MMORPG w naszym kraju? Widocznie „dziecinna” grafika nie ma tutaj znaczenia. A może odwrotnie. Może to właśnie dzięki tej grafice NosTale jest taki fajny? Co by to jednak nie było, gierka od GameForge musiała się znaleźć na tej liście. 

4. Mabinogi

Jeśli nie szukacie żadnego grindownika lub czegoś podobnego, to z całego serca polecamy Mabinogi. To wciągająca… przygoda, bo tak właśnie trzeba nazywać zabawę z tym tytułem. W Mabinogi nie mamy żadnego ciśnienia na bycie coraz lepszym i lepiej wyposażonym. A charakterystyczna bajkowa grafika tylko podkręca klimat. Idealny tytuł dla parki…

3. Twin Saga

Drugi z tytułów od AeriaGames. Bardzo podobny do Aura Kingdom, ale mimo wszystko trochę (lub troszeczkę) lepszy i ładniejszy. Odpalcie sobie Twin Saga na maksymalnych ustawieniach graficznych. Będziecie oczarowani, jak piękny jest to MMORPG. Nic dziwnego, że wciąż gromadzi tak wiele osób na serwerach. I wcale nie są to dziewczyny czy dzieciaki. Dorośli faceci także…

2. Legend of Equestria

Bez wątpliwości jest to najsłodszy MMORPG w całym zestawieniu. Dla niektórych nawet zbyt słodki. Mówimy przecież o grze, która bazuje na My Little Pony – serialu animowanym o kolorowych gadających kucykach. Chyba nic więcej nie trzeba pisać. Pamiętajcie jednak, że was ostrzegaliśmy. Jeśli będziecie wymiotować tęczą, to nie miejsce do nas pretensji. 

1. Maple Story 2

Pierwsze miejsce należy jednak od Maple Story 2 – najlepszego MMORPG 2018 roku i najlepszego „cukierka” od dawien dawna. Nexon bardzo ryzykował, rezygnując z grafiki 2D i „platformowej” zabawy, ale koniec końców stworzył mega fajną i mega grywalną produkcję. No i ta przepiękna grafika. Nawet osoby, które nie przepadały dotąd za takim stylem, przekonają się do Maple Story 2.  Nie pożałujecie… Dotyczy to zarówno dziewczyn, jak i facetów. 


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube