100 lvl w godzinę. Niewiarygodny rekord świata w Path of Exile

Dodany przez guru ponad rok temu
17 8423
100 lvl w godzinę. Niewiarygodny rekord świata w Path of Exile

Gracze Path of Exile cały czas przełamują bariery… ale to, co zrobił “Havoc6” (weteran PoE grający od początku gry) to już prawdziwy kosmos.

“Havoc6” osiągnął maksymalny poziom doświadczenia w Path of Exile w godzinę. W godzinę!!!

Całe nagranie:

Oczywiście wykorzystał do tego pomoc kolegów, odpowiednie przedmioty oraz wszystkie znane społeczności Path of Exile tricki – ale czy to coś złego? Chyba nie.

Zdobycie 100 lvl w godzinę to coś, co zostanie zapamiętane na dłuuugi czas (oczywiście do momentu, gdy nie pojawi się ktoś inny) i na pewno przejdzie do historii gry. 

Kluczem do sukcesu byli znajomi “Havoca6”, którzy przygotowywali walki z bossami (nasz bohater teleportował się tylko od jednego kolegi do drugiego) oraz lurowali mobki w jedno miejsce.

Ukończenie kampanii (czyli Aktów od 1 do 10) zajęło… 10 minut, potem przyszła kolej na mapy i grindowanie “Untainted Paradise” przy pomocy mechaniki ligi Lake of Kalandra. Efekt? Wystarczyło 28 minut, żeby awansować postać z 60 na 100 lvl.

Dużą rolę odgrywały także przedmioty zwiększające otrzymywany exp lub zwiększające szybkość poruszania się.

Ten rekord nie zostałby ustanowiony bez ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych osób, od planowania i tworzenia teorii, przez godziny ćwiczeń, po pokazanie się i dobre wykonanie w nocy.

W biciu rekordu brało udział 14 osób.

Szczegóły i proces wbijania rekordu znajdziecie TUTAJ


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube