1000 lvl w Tibii nie jest już żadnym wyczynem...

Dodany przez guru ponad rok temu
9 16285
1000 lvl w Tibii nie jest już żadnym wyczynem...

Niedawno minęło pięć lat od momentu, gdy niejaki “Kharsek” z Brazylii osiągnął pierwszy w historii 1000 lvl w Tibii.

“Kharsek wbił 1000 lvl”

To osiągnięcie było wówczas czymś kosmicznym, nierealnym, wiekopomnym, jednak teraz… nie robi już na nikim wrażenia. Nowe dodatki, nowe potwory, nowe miejscówki i nowe sposoby expienia wprowadzone przez CipSoft między 2016 a 2021 rokiem sprawiły, że wylevelowanie postaci do 1000 poziomu doświadczenia nie jest już jakimś dużym problemem.

Po tibijskich serwerach biega już ponad tysiąc graczy z 1000+ lvl na koncie. I ta liczba cały czas rośnie (nawet o kilkanaście osób dziennie)...

(via Tibia.com)

Widać, to również po cenach postaci. Gdy “Kharsek” wbijał pierwszy 1000 lvl w grze podobno miał ofertę za ponad 50 tys. euro, żeby odsprzedać swojego bohatera.

Z kolei teraz 1000 lvl-e chodzą na Allegro nawet za 5 tys. zł. Elitarność mocno straciła na wartości.

Na szczycie listy nadal Polaków w osobie “Bobka” i “Gorącej” (parki w realu i parki w wirtualu), którzy niezagrożeni zmierzają ku kolejnej magicznej barierze - 2000 lvl. Jeśli nasi rodacy utrzymają dotychczasowe tempo, to gdzieś w grudniu będziemy otwierać szampany.

Trzeci najlepszy gracz ma 1902 lvl i stratę prawie 6 miliardów punktów doświadczenia do naszej dwójki. Musiałaby się zdarzyć jakaś tragedia (hack, festiwal śmierci itp. <odpukać w niemalowane>), żeby “Kommander” dogonił Roberta i Pamelę.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube