1000 lvl w Tibii to już nic niezwykłego. Nawet na światach Open-PvP

Tibia

Rodzina „tysiączków” w Tibii rozrosła nam się do sporych rozmiarów. Jeszcze rok temu o tej porze mieliśmy – o ile mnie pamięć nie myli – tylko trójkę graczy z 1000 lvl na koncie. Baa, jeszcze na wiosnę br. osoby z 1000 lvl na koncie policzylibyśmy na palcach dwóch rąk. A teraz... 

Liczba została podwojona. Po Tibii biega już ponad 20 osób, które osiągnęły magiczny 1000 lvl. A w kolejce są następni… Nie ma wątpliwości, że do końca 2018 roku - ta elitarna grupa - powiększy się do trzydziestu, czterdziestu, a może nawet pięćdziesięciu osób. 

Nas powinien jednak cieszyć ogromny odsetek Polaków w tym zestawieniu. Ponad połowa z tibijskiego TOP25 to nasi rodacy, co potwierdza tylko, że jesteśmy – obok Brazylijczyków – wiodącą siłą w tym MMORPG. Szwedzi praktycznie się już nie liczą, tak samo Meksykanie i Niemcy.

Tak nagływ zrost topowych graczy, to również zasługa częstych double-expów oraz Rapid Respawn Eventów, w których potworki odradzają się dwa razy szybciej. 

Spójrzcie również na naszych bohaterów oraz serwery, na jakich grają. To już nie tylko światy Optional-PvP (non-PvP), ale również światy Open-PvP, gdzie można zabijać innych graczy (np. Kenora). Tacy high-lvle sporo ryzykują. Wystarczy kilka osób 300-800 lvl, aby strapować i zabić osobę, która osiągnęła lub zamierza osiągnąć 1000 lvl. A pewnie wiecie, że takie śmierci są bardzo bolesne. Tracimy zdobycz z wielu dni monotonnego expienia. 

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz