17-sty sezon Albion Online zaczyna się we wrześniu

Dodany przez Yamiji 3 miesiące temu
5 1470
17-sty sezon Albion Online zaczyna się we wrześniu

Siedemnasty sezon zacznie się 17 września i ma przynieść zmiany, o które prosili sami gracze.


Drabinka rankingowa dostanie więcej szczebli, aczkolwiek ilość punktów między rangami zostanie taka sama. Ma być dzięki temu więcej nagród dla graczy za zdobywanie rang. Developerzy kończą też z kompletnym resetem między sezonami, zamiast tego gracze będą spadali pewną ilość rang na starcie nowego sezonu.

Gildie zaczną także ten sezon z Headquaters boosterem, zamiast zdobywać go na końcu sezonu. Użycie go będzie się wiązało z 90-dniowym cooldownem i będzie wymagało tyle samo sezonowych punktów co zawsze, ale ma to sprawić że budowanie gildiowych kryjówek w Outlands będzie łatwiejsze.


Sezon siedemnasty będzie też krótszy o tydzień, bez podawania powodu. Ostatnie trzy tygodnie sezonu dostają bonus do zdobywanych sezonowych punktów ze zdobytych terytoriów i bonus do Might i Favour w zamian.


Ostatnia ciekawa zmiana to lepszy loot z dużych skrzynek, które spawnują się w Outlands, kosztem częstości z jaką będą się pojawiać. Małe skrzynki będą otwierały się dwie minuty szybciej, co ma dać większą szansę w walce o nie solo graczom.

Pełną listę zmian znajdziesz TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube