19 powodów, dla których warto czekać na Revelation Online

Dodany przez guru około 6 lat temu
34 10387
19 powodów, dla których warto czekać na Revelation Online

Szukacie powodów, aby zaczekać i zagrać w Revelation Online? Znalazłem je za was… i to aż 19. Jedziemy!

 

1. Bo Revelation Online będzie Free2Play

Nikt pewnie tego otwarcie nie przyzna ( „B2P rządzi”, „free to play dla biedaków”), ale w głębi duszy każdy z nas cieszy się z faktu, że kosztującego 60 milionów dolarów MMORPG-a będzie mógł przetestować bez jakichkolwiek opłat. Zawsze to 150 złotych więcej w naszym porfelu. 

2. Bo mamy otwarty świat

W ostatnich latach rynek MMORPG-ów spłaszczył się do tego stopnia, że ze świecą było szukać gier z otwartym światem. Zazwyczaj dostawaliśmy zamknięte lokacje lub co gorsza dungeonówki, które nijak pasowały do gatunku Massively Multiplayer Online. Na szczęście w Revelation Online nie będzie tego kłopotu. Świat gry jest wystarczająco duży, aby poczuć swobodę i jego epickość.

3. Bo My.com to niezły wydawca

Blizzard to to nie jest, ale My.com również daje radę. To naprawdę porządny wydawca, który dał się poznać prawie wyłącznie z dobrej strony. Rosjanie uratowali Allods Online od Pay2Win i kompletnego upadku, regularnie aktualizują Armored Warfare, tak samo zresztą jak Skyforge, które mimo, że nie okazało się takim hitem jakiego oczekiwano, to wciąż dostaje masę update-ów i dodatków. Jeśli tylko Rosjanie nie zrobią czegoś głupiego w ostatnim momencie, to w RO raczej nie powinniśmy się martwić ani o P2W, ani o regularne aktualizacje.

4. Bo dostaniemy 3 systemy walki

Gry MMORPG dzielą się zazwyczaj na point’n’clicku lub non-targety. Ale nie Revelation Online, w którym dostaniemy nie jeden, nie dwa, ale trzy różne systemy walki: zwykły point’n’click, lock-on target oraz Free Aiming aka non-target. Każdy gracz będzie mógł wybrać najlepszy jego zdaniem system.

5. Bo możemy latać

I to nie tylko po wyznaczonych terenach (jak np. w TERA Online), ale po całym, powtarzam, całym świecie gry. Po prostu „odpalamy” skrzydła i wyruszamy zwiedzać przepiękny świat Revelation Online.  

6. Bo mamy Świętą Trójcę

Co to za frajda w PvE, jeśli wszystkie postacie są dpsami? Żadna, a niestety ostatnie (głośne) MMORPG-i oferowały właśnie taki system postaci. Dopiero w Revelation Online zaznamy znanej i lubianej Świętej Trójcy, która będzie wymagała – szczególnie w dungeonach – zgranej współpracy tanka, dpsa i supporta. 

7. Bo system rozwoju postaci będzie niestandardowy

Będziemy mogli wstrzymać swoje expienie, korzystać z różnych buildów, podnosić swoje statystyki itd. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ. Uwierzcie, nie będzie to nudny system znany z większości MMORPG.

8. Bo zapowiada się fajne PvE

Ostatni trailer Revelation Online, skupiony właśnie na PvE, nie pozostawił wątpliwości. Szykuje się naprawdę fajna i emocjonująca przygoda: dungeony z pułapkami, World Bossy, rajdy. Mniam. 

9. Bo dostaniemy (wreszcie) mass-PvP

Czyli element, którego bardzo brakuje w obecnych tytułach. W Revelation Online oprócz zwykłych arenowych potyczek na kilka osób weźmiemy udział w oblężeniach zamków lub cross-serwerowych wojnach na 500vs500 graczy. Wreszcie nie będziemy musieli narzekać na PvP.

10. Bo system pogody będzie bardzo zaawansowany

W Revelation Online nie będzie tak, że w ciągu minuty dzień zmieni się w noc i odwrotnie. Całość będzie bardzo realistyczna: poranek, południe, popołudnie, zachód słońca, zmrok, noc. W miedzyczasie nawiedzą nas np. zorze polarne, mgły, tęcze, śnieżyce, burze z piorunami, a nawet zaćmienia słońca.

11. Bo grafika jest okej    

Nie będzie to może najładniejszy MMORPG na rynku, ale jeden z ładniejszych na pewno. Tylko spójrzcie:

12. Bo Revelation Online nie wymaga super komputera

Wymagania sprzętowe gry prezentują się bardzo przystępnie. W tych czasach nikt nie powinien mieć problemu z odpaleniem Revelation Online na wysokich ustawieniach.

Minimum: Intel Duo core 2.4G, 2 GB RAM, GeForce GT610 

Recommended: Intel i5 3.0G, 4 GB RAM, GeForce GT650 

13. Bo dostaniemy gildyjne mounty na 50 osób

Razem ze swoją gildią będziemy mogli wsiąść na grzbiet wielkiego latającego… wieloryba (to chyba wieloryb, prawda?) i zwiedzić świat gry. Prawie jak wycieczka szkolna.

14. Bo nasze domy będą wyglądać właśnie tak

Może trudno uwierzyć, ale w środku tego żółwia znajdziemy super apartamenty. Z pokojami gościnnymi, sypialniami czy nawet SPA. Co więcej będziemy mogli zaprosić tam czterech znajomych.

15. Bo będzie można wspólnie się kąpać:)

Wspólne kąpiele albo pluskanie się w jacuzzi? Żaden problem.

16. Bo będziemy mogli poderwać kolegę lub koleżankę z gry 

Za pomocą Kabe-Don, czyli japońskiej sztuki podrywu. Mężczyzna podchodzi do upatrzonej dziewczyny, po czym opiera się jedną, bądź dwiema rękami o powierzchnię za głową wybranki. Odcina w ten sposób dziewczynie drogę ucieczki i nawiązuje pierwszy kontakt wzrokowy.

17. Bo Revelation Online będzie pełen takich dziwactw

Dziwne outfity, mounty w formie papierowych samolocików, niestandardowe emotki – to tylko ułamek różnych dziwactw, które spotkacie w Revelation Online.

18. Bo dostaniemy europejski serwer

Niby rzecz oczywista, ale przynajmniej nie musicie się już martwić o kwestię pingów. 

19. Bo to najciekawszy MMORPG tej jesieni

Odkąd GameForge i AeriaGames przesunęły premiery Soul Worker Online i Bless na 2017 rok, to Revelation Online - zupełnie niespodziewanie - wyrósł na najciekawszego i najbardziej wyczekiwanego MMORPG-a tej jesieni. Pytanie tylko, czy udźwignie tak odpowiedzialną rolę i nie podzieli losów poprzedników, którzy obiecywali mnóstwo fajnych rzeczy, a skończyli z łatkami "przeciętnych" tytułów, które niczym szczególnym się nie wyrożniają. 


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube