27 dodatków to za mało. EverQuest dostanie kolejne rozszerzenie...

Eq

No i co z tego, że EverQuest skończył niedawno 22 lata?

Jeśli ludzie nadal chcą grać w takie starocie (według ostatnich danych EQ ma 82 tysiące aktywnych użytkowników miesięcznie), to nikt nie powinien im tego zabraniać.

Daybreak Game Company zapowiedziało właśnie kolejny, dwudziesty ósmy (!!!) dodatek do gry – zatytułowany “Terror of Luclin”. 

Dostaniemy siedem nowych map, nowe przygody, nowe rajdy, nowe umiejętności oraz nowy maksymalny poziom doświadczenia (120 level). Jeśli chodzi o stronę fabularną…

Cienie rzucane przez światło Luclin szeptały o intrygach. Akheva jest w ruchu, próbując odzyskać swoją władzę i odbudować swoje imperium na całym księżycu. Wśród zamieszania wokół ich działań krążą plotki. Mayong Mistmoore widziano na Luclin. Jedyną znaną prawdą jest to, że mistrz wampirów zniknął w cieniu i nawet jego oddani zwolennicy i pochlebcy zaczęli się martwić. Najwyraźniej coś się porusza na księżycu Luclin. Jakich tajemnic lub magicznej mocy szukał Władca Mistmoore? Czy próbuje uzurpować sobie innego boga? Czy masz siłę, by zajrzeć za cienie i wytropić wampirzego lorda, aby zapobiec złu, które knuje?

Premiera “Terror of Luclin” gdzieś w grudniu.

TUTAJ możecie składać zamówienia na dodatek. Standardowy egzemplarz został wyceniony na 35 dolarów, czyli około 140 złotych. Nie bójcie się, fani EverQuest są tak oddani, że na pewno sięgną po nowe rozszerzenie, a wcześniej do swojej kieszeni. 

Nowe lokacje: 

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz