28 dodatek do EverQuest pojawi się na początku grudnia

641

Znaczy, 7 grudnia. Czemu nie napisałem tej konkretnej daty w tytule? Podobno takie „pierwszy tydzień grudnia” lub „na początku grudnia” jest zwodnicze i zachęca do wejścia w newsa. W tym przypadku wątpię jednak czy podziała, bowiem EverQuest nie jest tak popularny w Polsce i Wy również o tej produkcji nie czytacie tekstów tak chętnie. Ale co poclickbaituję to moje, bo przecież wszystko jest clickbaitem, prawda?

Do rzeczy jednak! EverQuest otrzyma swój dwudziesty ósmy dodatek Terror of Luclin już 7 grudnia. Rozszerzenie wycenione zostało na 35 dolarów, czyli jakieś 140 złotych. W jego ramach otrzymacie siedem nowych map, dedykowane przygody, znalazło się również miejsce na raidy, umiejętności, a także podbito maksymalny poziom postaci do 120.

Fabularnie z kolei wygląda to tak:

Cienie rzucane przez światło Luclin szeptały o intrygach. Akheva jest w ruchu, próbując odzyskać swoją władzę i odbudować swoje imperium na całym księżycu. Wśród zamieszania wokół ich działań krążą plotki. Mayong Mistmoore widziano na Luclin. Jedyną znaną prawdą jest to, że mistrz wampirów zniknął w cieniu i nawet jego oddani zwolennicy i pochlebcy zaczęli się martwić. Najwyraźniej coś się porusza na księżycu Luclin. Jakich tajemnic lub magicznej mocy szukał Władca Mistmoore? Czy próbuje uzurpować sobie innego boga? Czy masz siłę, by zajrzeć za cienie i wytropić wampirzego lorda, aby zapobiec złu, które knuje?

Terror of Luclin rozpocznie się w EverQuest już 7 grudnia. Zainteresowanych dodatkiem odsyłam tutaj.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz