41% naszych użytkowników przyznało się do bycia "średnio" skillowym graczem

Dodany przez guru około 6 lat temu
11 3699
41% naszych użytkowników przyznało się do bycia "średnio" skillowym graczem

Dobrze, że ankieta była anonimowa, dzięki czemu każdy użytkownik, zgodnie z sumieniem, mógł ocenić własnego skilla w MMORPG. 

W innym wypadku byłby z tym kłopot. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jeden czy drugi user chwali się, że jest „przeciętnym” lub „słabym” graczem. 

No to przekonajmy się, jak skillowi są czytelnicy MMORPG.org.pl:)

Chyba rzeczywiście byliście szczerzy. Aż 41% ankietowanych uznało się za „średnich” graczy. Nie jesteście ani super dobrzy, ani też super słabi. Jesteście jak większość MMORPG-owców na świecie, co chyba nie jest niczym uwłaczającym. 

33% ankietowanych znajduje się półkę wyżej. Grają lepiej od „średniaków”, ale mimo wszystko wciąż brakuje im skilla do światowego poziomu, który reprezentuje... 13% z nas. Właśnie tyle osób uważa siebie za najlepszych z najlepszych. Takie osoby urodziły się z talentem do gier MMORPG. Potrafią szybko expić, szybko zdobywać przedmioty, szybko zarabiać złoto, szybko ogarniać mechanikę gry i szybko zawiązywać przyjaźnie bardzo pomocne w dalszej rozgrywce. 

Wróćmy jeszcze na chwilę do ankiety. Słowa uznania dla 8% użytkowników, którzy przyznali się do bycia „koszmarnymi” graczami. Nie ma się jednak z czego śmiać. Każdy z nas był kiedyś noobem, który niczego nie ogarniał. To się jednak zmieni. Jak to mówią - trening czyni mistrza. Im dłużej tacy gracze będą bawić się w MMORPG, tym będą lepsi. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube