4Story zamyka serwery

Dodany przez guru ponad rok temu
4 8743
4Story zamyka serwery

Gorzko-słodka informacja.

Gorzka dlatego, że wersja 4Story od Papaya Play właśnie ogłosiła zamknięcie serwerów (dzięki za info “Mandrah”!). Przygoda z tym tytułem zakończy się z końcem roku, a konkretnie 27 grudnia 2022.

Minęły ponad dwa lata, odkąd wszyscy w Papaya Play mieliśmy przyjemność przedstawić wam 4Story. Niestety, z przykrością informujemy, że nasza usługa 4Story zakończy się z końcem 2022 roku. Serwery zostaną wyłączone 27 grudnia o godzinie 18:00 (PST)/21:00 (EST).

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność wszystkim Iveriańczykom, byłym i obecnym, za wsparcie, jakie nam okazaliście i za bycie tak pełną pasji społecznością, którą daliśmy sobie wielki szacunek. Wiemy, że te dwa lata nie były najspokojniejsze i chociaż staraliśmy się dostarczyć tyle rzeczy, ile chcieliście, nie zawsze nam się to udawało. I za to serdecznie przepraszamy, że nie udało nam się z Wami zrealizować wszystkiego, co sobie założyliśmy.

Na osłodę dodajmy jednak fakt, że 4Story nie zniknęło całkowicie z MMORPG-owego rynku. Nadal istnieje wersja europejska od GameForge (TUTAJ), jednak to akurat marne pocieszenie, bo tamtejsza liczba graczy jest znikoma, nie mówiąc o realnych aktualizacjach (z zawartością), których nie było od trzech lat.

A co z 4Story Origin? Nic. Po trzech latach od zapowiedzi nie dostaliśmy żadnych konkretów. Projekt został prawdopodobnie uśmiercony.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube