5 odpowiedzi na najważniejsze pytania odnośnie DARMOWEGO Aion! Za dwa dni CBT...

Missing

Za 2 dni ruszają zamknięte testy darmowej wersji Aion, więc czas rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na trzy – moim zdaniem – najważniejsze pytania odnośnie tegoż klienta. Mam nadzieję, że pomogę przynajmniej jednej osobie.

Do dzieła.

Pytanie numer 1: Jak dostać się do zamkniętych testów Aion-Free2Play?

Potrzebujemy klucza. A możemy go zdobyć na kilka sposobów, chociaż podane są tylko dwie opcje: zapisać się do Newelettera (TUTAJ) i liczyć, że zostaniemy wylosowani, albo odwiedzać największe serwisy growe, lub strony partnerskie NCSoft i czekać, aż trochę kluczy pojawi się w obiegu. Po zakończeniu CBT wszystkie postacie zostaną usunięte.

Pytanie numer 2: Czy będą nowe serwery po premierze darmowego Aion?

Tak. NCSoft, a raczej GameForge planuje otworzyć niemiecki, francuski i wreszczcie angielski serwer gry. Zaczniemy tam od nowa – wszyscy, bez wyjątku i z równymi szansami. Nie będzie możliwości tzw. migracji istniejącej postaci na nowe światy. Ale nowe, czyli takie, które powstaną dopiero po premierze F2P. Na resztę istniających servers normalnie przerzucimy postać. 

Pytanie numer 3: Czy będziemy płacić za przyszłe update’y?

Nie. Wszystkie, nadchodzące update/patch/rozszerzenia będą w 100% darmowe i dostepne for all.

Pytanie numer 4: Jakie będą typy kont?

Starter, Veteran oraz Gold User. Starter otrzymają wszyscy „nowi” gracze. Veteran wzbogaci wszystkich użytkowników, którzy w dniu wejścia Aion-Free2Play mieli aktywne, opłacone konto. Gold User to już wydatek rzędu 10 euro miesięcznie.

Pytanie numer 5 – najwazniejsze: Jak przedstawiają się ograniczenia dla poszczególnych typów kont?

Bardzo przyzwoicie. Jedyne utrudnienie Starterów to nie do końca otwarty czat, gathering, trade, legion, mailbox, fortress siege oraz item extraction. Maksymalny lvl, questy, PvP, przedmioty będą równe dla wszystkich. Pełną tabelkę znajdziecie TUTAJ.

Jesteście tu jeszcze, czy pobiegliście zapisywać się do Gazetki? Powodzenia.

 

guru

Zobacz także

42 komentarzy