6. rocznica PUBG! Ktoś z Was jeszcze grywa?

Dodany przez PefriX 15 dni temu
1 584
6. rocznica PUBG! Ktoś z Was jeszcze grywa?

Na polach bitwy Battlegrounds robi się gorąco, bo pora na szóstą rocznicę PUBG. Trudno uwierzyć, że minęło już sześć lat, odkąd gra wystartowała, ale kiedy człowiek dobrze się bawi, czas leci jak błyskawica! Zakładając, że faktycznie dobrze się bawicie.

Z tego powodu deweloperzy przygotowali konkurs. Przygotujcie wyjątkową wiadomość dla uczczenia tej szczególnej chwili. Zespół wybierze losowo 100 zgłoszeń, których autorzy otrzymają fizyczne upominki PUBG. Szczegóły oraz regulamin znajdziecie tutaj.

Rozpoczęła się również współpraca z uznanym artystą ulicznym Tristanem Eatonem dla uczczenia 6. rocznicy. Niezwykłe dzieła Eatona pojawią się w różnych miejscach gry, w tym na ekranie wczytywania, na obiektach w świecie na Erangel, Miramar oraz Sanhok i nie tylko.

Dzisiaj z kolei odbędzie się (właśnie trwa) rozmowa twórców gry „A New 6eginning”, w trakcie której zespół omówmy plany na dalszy rozwój PUBG oraz to, co przygotowano na rok 2023. W czasie programu odbędą się też niespodziewane wydarzenia, w których rozdane zostaną G-COINS i kody do wykorzystania. Całość jest dostępna na YouTube oraz Twitch.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube