6. sezon Warcraft Rumble zaoferuje rajd i oblężenie

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
2 1303
6. sezon Warcraft Rumble zaoferuje rajd i oblężenie

Czy jesteście gotowi przystąpić do oblężenia stolicy Przymierza, Wichrogrodu, w kooperacyjnej przygodzie w Warcraft Rumble? Już 29 maja wraz z towarzyszem z gildii przyjdzie Wam stanąć do walki z generałem Markusem Jonatanem przy wrotach Wichrogrodu, rzucić wyzwanie karczmarce Allison w karczmie Pod Złotą Różą, a na koniec zmierzyć się z lordem Bolvarem Fordragonem w Twierdzy Wichrogrodu.

Sięgnijcie po zwycięstwo w Wichrogrodzie, pokonując lorda Bolvara Fordragona, i odblokujcie nowe miejsce na dziką kartę. Atrakcja dostępna będzie do 5 czerwca, więc nie zwlekajcie! Ale spokojnie, po jej zakończeniu pojawi się kolejne wyzwanie – rajd Ognista Czeluść. 

Już 5 czerwca połączcie siły z towarzyszem z gildii i zanurzcie się w cieplutkiej kałuży lawy. Przyjdzie wam walczyć z wrogami, których obecność w Ognistej Czeluści nie powinna nikogo dziwić: Lucyfronem, Magmadarem, Baronem Geddonem i wieloma innymi. Pokonajcie samego Ragnarosa (w wersji mini), by zyskać największą nagrodę!

Poza tym od 29 maja, nowe zaklęcie Ziemia i Księżyc będzie można zdobyć dzięki wojennej skrzyni gildii, trybowi PvP lub trzem ofertom w sklepie. 6. sezon w Warcraft Rumble to również zwiększenie liczby członków gildii z 15 do 20 i kilka innych zmian. Szczegóły znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube