7 milionów wikingów z Valheim poczeka dłużej na Hearth and Home

Clc79mygduprw98xhmn9zb 1920 80

Na portalu mało uwagi poświęciliśmy Valheim, a szkoda, bowiem to tytuł, który na początku tego roku podbił serca sporej ilości graczy. Sporej to mało powiedziane, bowiem omawiana produkcja sprzedała się w nakładzie 7 milionów kopii! Warto dodać, że jest to gra dostępna tylko na Steamie, a do tego tkwi w Early Accessie i pojawiła się niedawno, bowiem 2 lutego 2021 roku. SteamCharts twierdzi, że obecnie znajdziemy tam średnio 30 tysięcy graczy, a w porywach nawet i 60 tysięcy! Znaczy, martwa gra, nikt w nią nie gra, dno itd. itp.!

Koniec śmieszkowania, pora na konkrety. Zapowiadana aktualizacja do Valheim o nazwie Hearth and Home została przesunięta. Deweloperzy informują, że pojawi się pod koniec wakacji, na początku trzeciego kwartału tego roku. Niestety, nie ma konkretnej daty premiery, a twórcy przepraszają za opóźnienia. Przytłoczyła ich ilość graczy oraz zainteresowanie Valheim, więc w efekcie musieli na szybko zaradzić bieżącym problemom, zamiast skupić się na rozwoju produktu.

Cóż zaoferuje  Hearth and Home? Zwiększenie możliwości budowania, rozwój gotowania, nowe receptury, czy możliwość sadzenia cebuli. Pojawi się nowy system żywności, dzięki któremu spożywany posiłek będzie miał większy wpływ na naszą postać (wpłynie nie tylko na regenerację życia, ale również na sprawność w walce!).

Po wydaniu wspomnianej aktualizacji, deweloperzy zajmą się aktualizacją Mistlands. Mniejsze łątki z nowościami schodzą bowiem na drugi plan i ekipa zajmie się nimi, gdy czas na to pozwoli. Valheim znajdziecie na Steamie.

Zobacz także

8 komentarzy