8-osobowy rajd pojawi się w The Division 2 w tym tygodniu

The division 2 e3 2018 screens 3

Ostatnim razem pisałem Wam, że Ubisoft przesuwa datę premiery rajdu w The Division 2. Deweloperom w końcu udało się wprowadzić wystarczającą ilość poprawek oraz łatek balansujących, aby zapowiedzieć debiut Operation Dark Hours. Pierwszy rajd pojawi w grze jutro, 16 maja.

Wyzwanie skierowane jest do osób, które przeszły aktualną zawartość The Division 2, wyposażyły się w tier 5 oraz spokojnie bawią się w Tidal Basin. Operation Dark Hours przenosi nas na lotnisko opanowane przez ludzi z The Black Tusks. Trzeba będzie uważać na najnowsze, technologiczne zabawki. Ubisoft zapewnia, że takich urządzeń w grze jeszcze nie widzieliśmy, a do tego obiecuje, że walka z bossem będzie odpowiednio nietypowa.

Warto dodać, że nie użyto słowa ciężka, a zdradliwa/niebezpieczna. Wygląda zatem na to, że możemy spodziewać się zaskakujących mechanik. Zawsze to lepsze, niż strzelanie do kukły. Na osoby podejmujące wyzwanie czekają oczywiście wartościowe łupy, w tym egzotyczne bronie, czy nowe komplety ekwipunku.

Zobacz także

3 komentarzy