93% pozytywnych recenzji na Steamie. Melvor Idle oficjalnie wystartował

Melvor

Po dwóch latach, dwóch miesiącach i siedmiu dniach od rozpoczęcia testów, Melvor Idle został ukończony i oficjalnie wydany na Steamie.

I to w jakim stylu – gra zbiera wspaniałe oceny. Na obecną chwilę jest to 93% pozytywnych recenzji. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że mamy do czynienia z hitem.

https://store.steampowered.com/app/1267910/Melvor_Idle

Melvor Idle nie jest grą MMORPG, ale został zainspirowany grą MMORPG, a konkretnie grą RuneScape. Fabuła, potworki, przedmioty i umiejętności oparto na tym, co widzimy w RS. Oczywiście z błogosławieństwem ludzi z Jagexu, którzy tak bardzo polubili ten projekt, że zostali nawet wydawcami Melvora. 

Melvor Idle – jak sama nazwa wskazuje – to gra idle, czyli gra polegająca głównie na klikaniu i szybkim progressowaniu postaci. Mechaniki są banalnie proste i nie wymagają od użytkownika jakichś specjalnych umiejętności.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem RuneScape, zatwardziałym weteranem, czy po prostu kimś, kto szuka głębokiej, ale przystępnej przygody, która z łatwością pasuje do intensywnego stylu życia, Melvor jest wciągającym, bezczynnym doświadczeniem, jak żadne inne.

Melvor Idle kosztuje 36 złotych, ale dzięki temu nie musimy się męczyć z mikrotransakcjami czy innymi paywallami. 

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz