94% pozytywnych recenzji. Nowy najlepiej oceniany MMORPG na Steamie!

Rs

Umarł król,  niech żyje król.

Star Wars The Old Republic nie jest już najlepiej ocenianym MMORPG na Steamie. Nowym liderem został nie kto jak inny jak Old School RuneScape.

W tydzień – tyle minęło od momentu debiutu na Steam – OSRS dorobił się ponad 4,2 tys. opublikowanych recenzji, z czego 94% było pozytywnych. Fantastyczny wynik, który trudno będzie pobić w przyszłości.

(jeszcze 1-2% w górę i "Bardzo pozytywne" zmieni się w "Przytłaczająco pozytywne")

Ludziom nie przeszkadza ani wiek gry, ani jej prehistoryczna grafika. Old School RuneScape posiada coś, czego nie mają nowoczesne “next-geny”. Czyli super klimat, super grywalność i super społeczność. To skutecznie nagradza braki w oprawie wizualnej.

Parę przykładowych recenzji od Polaków:

Najlepsza gra z gatunku MMORPG. Gram w nią z przerwami od 16/17 lat, i zawsze mogę do niej wrócić dla nowej przygody. Nie ma drugiej gry z tego gatunku, która jest tak wspierania przez swoich twórców (co tydzień nowy update), i która ma tak olbrzymie community na świecie.

 

Mam 27 lat, a gram od 12 roku życia lul co tu więcej powiedzieć.

 

No OSRS – co tu wiecej pisac. Kozak giereczka ktora jest nie do podrobienia

W Old School RuneScape można grać za free, ale dopiero po zakupicie Premium/Membershipa naszym oczom ukazuje się pełnia contentu.

Abonament kosztuje tylko 32 zł miesięcznie i odblokowuje np. całą mapę (trzy razy większą niż w przypadku Free-To-Play), dodatkowe umiejętności, 120 questów oraz miejsca w banku.

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

17 komentarzy