Aion - 20 listopada dostaniemy długo oczekiwanego update 4.3

Missing

Pamiętacie te zdziwienie, gdy Gameforge wprowadziło 4.0 na serwery "zaledwie" dwa miesiące po serwerach amerykańskich? Otóż słowa uznania dla niemieckiego wydawcy były absolutnie przesadzone, a firma po raz kolejny udowodniła, że w całej rozciągłości zasługuje na zdobyty na naszym portalu tytuł "Najgorszego wydawcy MMORPG".

Podczas, gdy Amerykanie dostali w czerwcu tego roku wersję 4.3 (lub 4.0.3), my złapaliśmy w sierpniu 4.2 (4.0.2), zbugowanego i nieudanego patcha, który u Koreańczyków gościł bardzo krótko, a US ominęło go w całości. Dopiero teraz, po trzech miesiącach męki, europejski Aion zrówna się z tym od NCSoftu w zapowiedzianym na 20 listopada update.

Oficjalnych notek jeszcze nie ma, ale nie bójcie nic, bo rozmawiacie z ekspertem. O ile GF czegoś nie spaprze (a szanse są bardzo duże), to najważniejsze zmiany 4.3 obejmą:

  • Długo oczekiwana zmiana questów na Battle Medalliony z daily na weekly (questy PvP pozostaną daily, nowe questy będą dawały odpowiednio 12/8 BM'ów za campy Scoutów/Balaurów)
  • Szereg nowych instancji, ze wskazaniem na Sauro Supply Base. W końcu 6-osobowa instancja, w której mniej zorganizowani gracze mogą się ubrać w porządny ekwipunek PvE. Jednym z mankamentów 4.2 był fakt, że dostępne instancje (Katalamize, Runadium) były za trudne dla większości społeczności ze względu na limit czasu.
  • Kamar Battlefield, czyli battleground PvPvE w ustawieniu 12v12. Coś ala Dredgion.
  • Część materiałów na wysokolevelowe crafty stanie się wymienialna. Ponadto wprowadzone zostaną dzienne/tygodniowe questy na te materiały.
  • Biżuteria klasy Daevanion.

Zobacz także

26 komentarzy