Aion - wersja 4.0 przyniesie 3 nowe klasy

Missing

Dla nas 4.0 to tak odległa przyszłość, że mało kto tego dożyje, ale w Korei, gdzie postęp w dziedzinie MMORPG ma swoją kolebkę, to już wkrótce.

Aion, wydany w 2009 roku jest wciąż oczkiem w głowie NCSoftu i cieszy się częstymi i ogromnymi aktualizacjami, ale do tej pory jakoś idea większej ilości klas została zignorowana. Może dlatego, że obecne 8 jest bardzo efektywnym i zbalansowanym zestawem, a może dlatego, że po prostu im się nie chciało.

Jeśli wierzyć naszym kolegom z aion-life, którzy pogadali sobie po przyjacielsku z przedstawicielami koreańskiego NCSoftu na targach Gamescom 2012, ma się to zmienić. W wersji o dumnym numerku cztery zobaczymy trzy nowe klasy.

Jest summoner, healer, buffer, tank, warrior, mag, assasin i łucznik. Czego brakuje? Gunnera oczywiście! Nie bardzo mi co prawda pasuje postać ze strzelbą do tego świata, ale nie mogę narzekać, bo sam lubię trochę postrzelać. Drugą klasą ma być użytkownik instrumentów muzycznych. Trzecia jest póki co owiana tajemnicą, jakieś sugestie?

Druid? Raczej nie. Monk? Całkiem prawdopodobne.

Przyszłość pokaże, a jak na razie chętnych zapraszam do zapoznania się ze świeżo wprowadzonym w Europie 3.0 - tutaj.

*Ozonek

Zobacz także

29 komentarzy