Aion - serwery wstały około 2:15, ale... [UPDATE: STRONA już ZAMULA, a kody w drodze]

Missing

W końcu. Po wielu trudnościach Gameforge dokonało niemal niemożliwego i udało im się postawić serwery zaledwie z półdniowym opóźnieniem. Czy możemy więc wbić i cieszyć się grą? Jeżeli mamy przetransferowane konto z serwerów NCSoft'u to owszem. Jeżeli nie - musimy obejść się póki co smakiem, ponieważ konta z bety nie działają.

Do zalogowania się będziemy potrzebowali strony aionfreetoplay.com, która na chwilę obecną (02:42) leży i kwiczy. Nasz kochany developer się wycwanił i nie podaje żadnych ETA. Tak więc pozostaje czekać i spamować F5 zarówno na stronie głównej, jak i profilu FB,

Zauważam pewne analogie w startach obleganych MMORPG, najpierw Lineage 2 od Innovy, potem Sneak Peek TERA od Frogstera, a teraz Aion od Gameforge. Tylko ja mam odczucie, że to wszystko robi ta sama grupa ludzi, którzy nie uczą się na błędach?

Update 04:00:

Z grubsza nic nowego.

Ponadto wszyscy, którzy dadzą radę się zalogować i nie mają do wyboru serweru Nexus, powinni skasować folder /l10n/ w katalogu instalacyjnym Aion'a i uruchomić patchera.

Strona wciąż nie działa, a wasz uniżony informator wybiera się w słodkie objęcia morfeusza. Rano zajmie się wami guru.

 

UPDATE 09:19: guru niewiele pomoże, bo stronka nadal nie działa:( - guru

UPDATE 10:51: strona działa, rejestracja też, potwierdzenie także, ale przygotujcie się na ostre zmulenie... - guru

 

UPDATE 12:00 (Ozonek): 

Maile z nagrodami za udział w becie zostały jakoby rozesłane na adresy na których mieliśmy zarejestrowane konta. Ja tam póki co nic nie dostałem, ale cóż, czekamy. Dodatkowo GF poza zamuloną stroną zafundowało nam 2 nowe trailery dla każdej z frakcji:

 

Spodobał mi się jeden z komentarzy do tych trailerów - "Aion to jedyna gra, w której trailerach jest gorsza grafika niż w samym gameplayu". Naprawdę Gameforge? Nie możecie sobie pozwolić na sprzęt, który odpali Aiona na wysokich detalach?

 

UPDATE 14:30:

Strona i weryfikacje dalej mulą, nowe ogłoszenie prasowe pod tytułem "pracujemy nad tym". Oj, dzisiaj sobie chyba też nie pogramy, chyba, że późnym wieczorem/nocą. Ozonek maila wciąż nie dostał, ani na konto gmailowe, ani na ymailowe, a wy?

 

UPDATE 14:56: 

Żebyście poczuli chociaż odrobinkę zazdrości:) Ludzi mało, fajnie się expi... - guru

Update 17:00 i mam nadzieję ostatni (Ozonek):

Powinniście się cieszyć już kodami w waszych mailach, strona zamula mniej, a gra się przyjemnie chociaż tłoczno. I żeby nie było, też zaszpanuję screenem:

 

 

Zobacz także

764 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz