ArcheAge vs Blade & Soul vs TERA: rozwiązanie konkursu!

Dodany przez guru ponad 12 lat temu
186 17878
ArcheAge vs Blade & Soul vs TERA: rozwiązanie konkursu!

A żeby zgarnąć wejściówkę do C9 Online, Path of Exile, lub klucz do zamkniętych testów Aion (dający konto Veteran) musicie jedynie uzasadnić, dlaczego dana gra z następującej trójki– z ArchaAge, Blade & Soul oraz TERA Online – jest najlepsza.

Najciekawsze, najbardziej oryginalne, ale przede wszystkim szczere wypowiedzi zostaną nagrodzone, właśnie powyższymi wejściówkami do C9, PoE i Aion.

Na komentarze czekam do wieczora, później ogłoszę listę zwycięzców i będę prosił o kontakt PW. Proste? Mam nadzieję, bo oprócz poznania zdania naszych użytkowników, możemy zdobyć coś dla siebie. Każdy ma prawo do jednej wypowiedzi. Jeśli znajdę double-posty, to takie osoby zostaną automatycznie zdyskwalifikowane. 

Prace powiny się zaczynać następująco: Blade & Soul będzie lepszy od TERA & ArcheAge, bo... Do dzieła!

 

Rozwiązanie mini konkursu: 

95% komentarzy można określić jednym słowem - żal. Jeden user napisał, że Blade& Soul to non-target, reszta to pochwyciła i tak wyszedł głupi i nie mający wspólnego z rzeczywistością spam. Rozbawiły mnie także określenia "TERA działa na CryEngine 2". Ludzie, przed wymyślaniem wszelkiej jakości wierszyków wystarczyło zajrzeć na Google, a nie walić gafy na całego. 

Pisałem też, żeby "było ciekawie i SZCZERZE". I prawie nikt nie wpadł na to, żeby napisać  - nie wiem, bo nigdy nie grałem w w/w gry. Był to tak banalny podstęp z mojej strony, że naprawdę myślałem, że ktoś się kapnie. I kapnął się - KoneserGier i za to zdobywa pierwszą nagrodę, konto do C9 Online. Idealnie podsumował on wasze poczynania, przy okazji racjonalnie myśląc. 

Drugą nagrodę - klucz Aion - zdobywa Mojrzesz. Za poważne podejście. 

Trzeciej nagrody nie będzie, bo naprawdę nie mam już kogo wybrać. Sry. 

Zwycięzców proszę o kontakt PW. 

 


186 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube